Bal karnawałowy w przedszkolu

„W karnawale, w karnawale
Dzieci bawią się wspaniale,
W karnawale każdy chce
Tańczyć, śpiewać, bawić się.”

Karnawał to czas, w którym zgodnie z tradycją ważnym elementem są bale karnawałowe. Tak było i dziś w naszym przedszkolu. 14 lutego nadszedł dla naszych przedszkolaków dzień niezwykły, wyjątkowy, wyczekiwany przez wiele tygodni. W korytarzu i salach  przedszkolnych czekały na nich wspaniałe dekoracje walentynkowe. Wszystkie dzieci przybyły przebrane w przepiękne, bajkowe kreacje. Prezentowały je na czerwonym dywanie, jak modele podczas prawdziwego pokazu mody. W trakcie karnawałowych szaleństw wszyscy wyśmienicie się bawili i  uczestniczyli z wielką ochotą we wspólnych zabawach.   Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała dzieci do tańca. Nie zabrakło również zdjęć na ściance i w fotobudce. Bal odbył się w cudownej, walentynkowej atmosferze, wypełnionej uśmiechami na twarzach przedszkolaków. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Kolejny bal karnawałowy już za rok – do zobaczenia!