MIKOŁAJKI

Cóż to był za dzień…

Mikołajki to niezwykle magiczne święto, obfitujące w wiele fascynujących atrakcji. Tego dnia wszyscy uczniowie czekają na przyjście Św. Mikołaja, który co roku odwiedza naszą szkołę! Tak też stało się i tym razem!

Dnia 06 grudnia 2023r, nasza szkoła rozbrzmiała śmiechem dzieci, tupotem roztańczonych nóg i muzyką, która porwała do tańca absolutnie wszystkich. Dzieci z klas 1-3 oraz 4-8 bawiły się wesoło, nie tylko ze świętym Mikołajem, ale również koleżankami z Samorządu Uczniowskiego , które zorganizowały „Mikołajkową zabawę taneczną”. Dziewczynki zaprezentowały układy choreograficzne do najpopularniejszych świątecznych przebojów. Wszyscy wspaniale się bawili a ich stroje z mikołajkowymi akcentami sprawiły, że wszystkim udzielił się świąteczny nastrój.

#LaboratoriaPrzyszłości

1
1
4
4
2
2
Projekt bez nazwy
Projekt bez nazwy
3
3
5
5