Co nowego w międzynarodowym projekcie eTwinning „Niech połączy nas ten świąteczny czas”?

Od ostatniej informacji o projekcie upłynęło kilkanaście dni, w czasie których obie szkoły uczestniczące w projekcie wykonały większość zaplanowanych zadań. Realizacja przebiega bardzo sprawnie i przynosi wiele radości i satysfakcji.

Powstały ciekawe filmy przybliżające kraj, miasto i szkołę. Opracowane zostały życzenia i wykonane kartki świąteczne. Nagrane zostały filmy, na których uczniowie klasy 3a naszej szkoły i uczniowie klasy 5b szkoły w Příbram śpiewają popularne w Czechach i Polsce kolędy. Powstały interesujące prezentacje na temat  tradycji świątecznych danego kraju. Dodatkowo odbyło się spotkanie online koordynatorów projektu (kolejne, już z przedstawicielami uczniów odbędzie się niebawem).

Przed nami jeszcze tylko działania podsumowujące projekt, którego zakończenie przewidziane jest na początek lutego.

Poniżej niektóre efekty naszych wspólnych działań:

Film- prezentacja naszej szkoły.
Prezentacja szkoły w Příbram
Kartka Czechy
Kartka świąteczna- Czechy
zyczenia
Nasza kartka świąteczna z życzeniami.
Kolęda w wykonaniu uczniów w Příbram.
Kolęda w wykonaniu klasy 3a naszej szkoły.