Uroczyste zakończenie III klasy

Z wielką radością informujemy, że uczniowie klasy III zakończyli kolejny etap swojej szkolnej przygody!

Rok szkolny 2025/2026 dobiega końca, a nasi trzecioklasiści zaprezentowali swoje wokalne, recytatorskie i taneczne umiejętności podczas uroczystości, na którą zaprosili swoich najbliższych- Rodziców i Dziadków. W auli szkolnej odbyło się wzruszające pożegnanie pierwszego etapu edukacji szkolnej. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, był to wspaniały czas podsumowań i wspomnień ostatnich trzech lat wspólnej nauki, zabawy i zdobywania wiedzy. 

Podczas spotkania nie zabrakło podziękowań. Uczniowie wyrazili wdzięczność swoim nauczycielom oraz rodzicom za ich cierpliwość, trud i wsparcie włożone w codzienną edukację. Glos zabrała również Pani Dyrektor Maria Lipińska- Ankiel, która pogratulowała dzieciom sukcesów i życzyła powodzenia w IV klasie. 

Pani dyrektor wręczyła wszystkim pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.  Dodatkowo uhonorowała Klaudię Nowak Pucharem dla Najlepszego Sportowca.

Gratulujemy uczniom ukończenia III klasy szkoły podstawowej i awansu do klasy IV !

Jesteśmy dumni z Waszych postępów, zaangażowania i uśmiechów, które każdego dnia rozświetlały szkolne korytarze. Jesteście gotowi na kolejne szkolne wyzwania! Gratulujemy Wam pierwszych przyjaźni i cieszymy się z Waszej wzajemnej troski o klasowych kolegów.

Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców za codzienną życzliwość, współpracę i wsparcie. 

Życzymy wszystkim spokojnych, radosnych i bezpiecznych wakacji; dużo słońca, odpoczynku  oraz mnóstwa wspaniałych wspomnień, które zabierzecie ze sobą do nowej klasy!

Do zobaczenia w IV klasie !!!