Wyzwanie eTwinning „Kartka dla Marii Skłodowskiej- Curie”.

W listopadzie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyzwaniu na stronie eTwinning,  które polegało na stworzeniu kartki urodzinowej z okazji 154 rocznicy urodzin patronki naszej szkoły Marii Skłodowskiej- Curie. W przygotowanie kartek zaangażowali się wolontariusze, uczniowie klasy szóstej oraz dzieci ze świetlicy. Spośród wykonanych prac wybrano 4 kartki, które zostały przesłane na konkurs. Znalazły się one w galerii urodzinowych kartek dla Marii Skłodowskiej-Curie.

kartka
Praca wolontariuszki z klasy 7a
kartka 1
Praca wykonana na zajęciach świetlicowych
kartka 2
Praca wykonana przez wolontariuszkę z klasy 8
Nikola L. 7b
Kartka wykonana przez uczennicę klasy 7b

Link do galerii:

https://www.canva.com/design/DAExr1jzuNA/uG8VERVH2Fu9oMXXp_BIwA/view?utm_content=DAExr1jzuNA&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink#11