POMOC DLA UKRAINY

Dyrekcja SP9 i cała społeczność naszej szkoły solidaryzuje się w tych trudnych chwilach z Ukrainą.

Od poniedziałku 28.02.2022 do piątku 4.03.2022 przy współpracy z Fundacją Juvenia -Pomocna Dłoń organizujemy w naszej szkole zbiórkę rzeczową tak, by ułatwić pomoc dla uchodźców , którzy zaczynają przybywać także do Inowrocławia. W najbliższym czasie do naszego regionu przybędzie około 200 osób z Ukrainy.

Serdecznie zapraszamy rodziców i uczniów do wzięcia udziału w akcji #Na pomoc Ukrainie . Potrzebne są:

-Żywność długoterminowa (mąka, makaron, ryż, kawa, herbata,mleko, słodycze,konserwy itp.)

-Kosmetyki i chemia (żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki do zębów, podpaski,płyny do prania, płyny do naczyń itp.)

-Środki opatrunkowe (środki odkażające, opaski uciskowe, koce termiczne, kompresy jałowe, bandaże elastyczne itp.)

-Koce , śpiwory, poduszki, kołdry

Wszystkie dary przynosić można w dniach 28.02.2022-4.03.2022 do szkolnego koordynatora akcji p. Śniegowskiej (sala 210). Po zakończonej zbiórce artykuły zostaną przekazane Fundacji Juvenia w Inowrocławiu, a stamtąd bezpośrednio do osób potrzebujących.