Z radością informujemy, że uczennica naszej szkoły-
Julia Jaskulska z kl. VIII a-
zdobyła wyróżnienie
w Powiatowym Dyktandzie Ortograficznym zorganizowanym przez Zespół Szkół Budowlanych im. gen. Władysława Sikorskiego w Inowrocławiu.
Serdecznie gratulujemy!



