Powiatowe Dyktando Ortograficzne

Z radością informujemy, że uczennica naszej szkoły-
Julia Jaskulska z kl. VIII a-

zdobyła wyróżnienie

w Powiatowym Dyktandzie Ortograficznym zorganizowanym przez Zespół Szkół Budowlanych im. gen. Władysława Sikorskiego w Inowrocławiu.

Serdecznie gratulujemy!