Spotkanie z absolwentem SP9 – Panem Krzysztofem Zientarskim.

W dniu dzisiejszym w ramach preorientacji zawodowej klasy VII i VIII spotkały się z naszym byłym absolwentem Panem Krzysztofem Zientarskim oraz Panem Pawłem Szałeckim. Obaj Panowie od lat zajmują się fotografią i produkcją filmową.

Nasz absolwent edukację w SP9 zakończył w roku 2008, swoją pracę rozpoczął na stanowisku handlowca. W kolejnych latach pracował jako lektor oraz doradca klienta biznesowego. W 2018 roku założył własną działalność gospodarczą,którą prowadzi do dnia dzisiejszego. Aktualnie pracuje na stanowisku koordynatora oraz prowadzi biuro sprzedaży kominków. Jego największym zamiłowaniem jest szeroko pojęta produkcja filmowa i to właśnie tej pasji poświęcone było dzisiejsze spotkanie. Uczniowie zapoznali się ze specyfiką zawodu, poznali rodzaje aparatów fotograficznych, ich budowę, rodzaje mikrofonów pomocnych przy nagrywaniu filmów krótkometrażowych oraz inne narzędzia wykorzystywane w tym zawodzie.

Nasi uczniowie dowiedzieli również się jak wyglądała ścieżka edukacyjna Pana Krzysztofa , jak krok po kroku realizował swoje marzenia i osiągał postawione sobie cele zawodowe.

Jeszcze raz dziękujemy Panom za spotkanie oraz przekazaną wiedzę i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym.